Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чевли
Чевли Чевли Чевли Чевли

Чевли

300 МКД

Големина: 38

Бренд: mania

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ---

0
0

И ако на нив пишува 39, за 38-ка се , затоа се и на продажба, земени се од тука, немаат мана само ми се мали

Додадено: 8.7.2019 Прегледи: 53

VioletaS

218
0

Членот го следат

128

Членот ги следи

7