Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови
Нови Нови Нови Нови Нови

Нови

400 МКД

Големина: 38

Бренд: има

Град: Прилеп

Материјали: антилоп

Ознаки: беж

0
0

Нови од антилоп кожа, во беж боја на брендот Garceland, 38 број на полна пета не многу висока, практични

Додадено: 9.7.2019 Прегледи: 44

VioletaN

71
0

Членот го следат

41

Членот ги следи

2