Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Converse KOZNI original
Converse KOZNI original
Converse KOZNI original Converse KOZNI original Converse KOZNI original

Converse KOZNI original

1650 МКД

Големина: 37

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: converse

0
0

Converse Materijal: kozna Broj: 37 Boja :Bela Dosta zacuvani

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 31

tatjanatanja

214
0

Членот го следат

487

Членот ги следи

1