Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Сандалки-рез М
Сандалки-рез М
Сандалки-рез М Сандалки-рез М Сандалки-рез М

Сандалки-рез М

300 МКД

Големина: 38

Бренд: bata

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ---

4
0

Bata сандалки рамни без недостаток сочувани максимално како нови, број 38 но слободно може и 39 заради моделот

Додадено: 23.7.2019 Прегледи: 149

VioletaS

221
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

7