Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми namaleni cizmi - 450
namaleni cizmi - 450
namaleni cizmi - 450 namaleni cizmi - 450 namaleni cizmi - 450

namaleni cizmi - 450

700 МКД

Големина: 39

Град: Охрид

Материјали: k s

Ознаки: cizmi

10
0

Ubavi i topli cizmi poracani od internet no za zal poradi pogresno brojce ne se noseni (Samo ednas od pregolem kejf)

Додадено: 12.2.2013 Прегледи: 1106

bibariba

52
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

7