Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Masimo dutti
Masimo dutti Masimo dutti Masimo dutti Masimo dutti Masimo dutti

Masimo dutti

500 МКД

Големина: 40

Бренд: masimo dutti

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kozni

1
0

Preubavi Masimo dutti sandalki kozni. Broj 40 no odgovaraat i za 39. Gi prodacam bidejki inam slicni.

Додадено: 26.7.2019 Прегледи: 140

veki19

48
1

Членот го следат

44

Членот ги следи

8