Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Reebok маслинести патики
Reebok маслинести патики
Reebok маслинести патики Reebok маслинести патики Reebok маслинести патики

Reebok маслинести патики

750 МКД

Големина: 39

Бренд: reebok

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: урбани reebok спортски рибок маслинести

6
0

Маслинести патики оригинал Reebok, со полуспортски изглед. Одговараат и на фустанче и на спортска комбинација. Платени околу 2000 денари. Многу малку се носени, ги продавам бидејќи имам многу патики и само ми седат така. Сликан е и ѓонот и внатрешноста за да се уверите во тоа. Одговараат на 39ка удобно.

Додадено: 26.7.2019 Прегледи: 193

CinnamonVoid

138
0

Членот го следат

274

Членот ги следи

64