Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Салонки
Салонки Салонки Салонки

Салонки

600 МКД

Големина: 39

Град: Битола

Материјали: еко кожа

Ознаки: потпетици елегантни салонки штикли високи

8
0

Продавам штикли-салонки, преелегантни се. Многу малку се носени. Се во супер сосотојба, како на сликите.

Додадено: 28.7.2019 Прегледи: 306

Tina.Kristina

2
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

12