Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли 🖤TAMARIS🖤STIKLI
🖤TAMARIS🖤STIKLI
🖤TAMARIS🖤STIKLI 🖤TAMARIS🖤STIKLI 🖤TAMARIS🖤STIKLI 🖤TAMARIS🖤STIKLI

🖤TAMARIS🖤STIKLI

999 МКД

Големина: 37

Бренд: tamaris

Град: Скопје

Материјали: prevrtenakoza

Ознаки: tamaris

4
0

Tamaris stikli broj 37 Noseni nekolku pati kako novi se vo izgled,bez ostetuvanja

Додадено: 14.8.2019 Прегледи: 40

tatjanatanja

219
0

Членот го следат

494

Членот ги следи

1