Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Nike patiki zenski
Nike patiki zenski
Nike patiki zenski Nike patiki zenski Nike patiki zenski

Nike patiki zenski

1500 МКД

Големина: 39

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: nike beli guma patiki platno

Ознаки: patiki nike beli zlatno zenski

2
0

Патиките се 38.5 Оргинал Nike Бели со златен знак, носени се многу малку, премногу удобни.

Додадено: 15.8.2019 Прегледи: 332

srcka95

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3