Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Сандали Kozni sandali BIANA
Kozni sandali BIANA
Kozni sandali BIANA Kozni sandali BIANA Kozni sandali BIANA Kozni sandali BIANA

Kozni sandali BIANA

700 МКД

Големина: 40

Бренд: biana

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: bordo koza novi

1
0

kozni sandali biana, 1 noseni.

Додадено: 28.8.2019 Прегледи: 141

FriedaKahlo

10
1

Членот го следат

52

Членот ги следи

2