Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Timberland sandali novi 40
Timberland sandali novi 40
Timberland sandali novi 40 Timberland sandali novi 40 Timberland sandali novi 40

Timberland sandali novi 40

900 МКД

Големина: 40

Бренд: timberland

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: novi

3
0

Sandalite se novi, kupeni od Nateto. Cista koza tocna 40ka.

Додадено: 28.8.2019 Прегледи: 590

elizabetabuj

105
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

27