Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чевли
Чевли Чевли Чевли

Чевли

300 МКД

Големина: 38

Бренд: перла

Град: Охрид

Материјали: велур,еко кожа

Ознаки: елегантни

9
0

2-3 пати носени,ептен очувани удобни,секојдневни но елегантни чевли на средно висока стабилна штикла

Додадено: 28.8.2019 Прегледи: 352

Srna1111

46
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

2