Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Novi so etiketa
Novi so etiketa
Novi so etiketa

Novi so etiketa

2000 МКД

Големина: 38

Бренд: adidas

Град: Дебар

Материјали: kozha

Ознаки: baseline adidas patiki

1
0

Gi dobiv za rodenden ne se obleceni ne se etiketite izvadeni uste Za zal ne mi dadoa fiskalna da gi zamenam :/ Golemina 38.5 golemi mi se 😟😟 Modelot e adidas baseline

Додадено: 1.9.2019 Прегледи: 202

Jennche

20
1

Членот го следат

18

Членот ги следи

8