Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Рамни Ubavi kozni cevli 37
Ubavi kozni cevli 37
Ubavi kozni cevli 37 Ubavi kozni cevli 37 Ubavi kozni cevli 37 Ubavi kozni cevli 37

Ubavi kozni cevli 37

400 МКД

Бренд: made in italy

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: lesni udobni

0
0

Udoni kvalitetni kozni cevli...golemina 37. Noseni no ne mnogu...kupeni nad 30 e Simbolicna cena za udobnosta i kvalitet...ubava bez oker boja Namalena cena 400

Додадено: 4.9.2019 Прегледи: 59

MonaMy

51
2

Членот го следат

49

Членот ги следи

12