Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Novi kamel polucizmicki
Novi kamel polucizmicki
Novi kamel polucizmicki Novi kamel polucizmicki Novi kamel polucizmicki Novi kamel polucizmicki Novi kamel polucizmicki

Novi kamel polucizmicki

450 МКД

Големина: 38

Бренд: foli vall

Град: Велес

Материјали: eko koza

Ознаки: poluotvoreni

5
0

Novi kamel eko koza poluotvoreni cizmicki so stranicni patenti i debela stabilna stikla okolu 6 cm, udobni i lesni za dolgi prosetki i dosta elegantni Golemina: tocna 38

Додадено: 25.9.2019 Прегледи: 182

DIMANA

39
1

Членот го следат

54

Членот ги следи

0