Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi 40
Cizmi 40 Cizmi 40 Cizmi 40 Cizmi 40 Cizmi 40

Cizmi 40

900 МКД

Град: Скопје

Материјали: krzno koza

Ознаки: grcija

4
0

Vodootporni so krzno kupeni Grcija, ednas ili dvapati staveni, mnogu topli, kako novi, moze i za 39,5 da odgovaraat

Додадено: 26.9.2019 Прегледи: 247

Dijana2016

67
0

Членот го следат

53

Членот ги следи

14