Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Нови, женски патики Pepe Jeans
Нови, женски патики Pepe Jeans
Нови, женски патики Pepe Jeans Нови, женски патики Pepe Jeans Нови, женски патики Pepe Jeans Нови, женски патики Pepe Jeans Нови, женски патики Pepe Jeans

Нови, женски патики Pepe Jeans

2500 МКД

Големина: 36

Бренд: pepe jeans

Град: Скопје

Материјали: патики

Ознаки: патики

1
0

Продавам Нови- еднаш носени, модерни патики Pepe Jeans . Погодни за casual и sport комбинации. Тел контакт 070 354 687

Додадено: 29.9.2019 Прегледи: 420

S.gjorgievska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0