Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики

Патики

1300 МКД

Големина: 37

Бренд: nike

Град: Струмица

Материјали: guma

Ознаки: nike

9
0

Ne orginal ,Nike patiki , 37 br. Se prodavat poradi netocen broj. kontakt 075 245 585

Додадено: 29.9.2019 Прегледи: 816

FidankaMiteva

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0