Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики ORIGINAL PUMA sneakers
ORIGINAL PUMA sneakers
ORIGINAL PUMA sneakers ORIGINAL PUMA sneakers ORIGINAL PUMA sneakers

ORIGINAL PUMA sneakers

1 МКД

Големина: 37

Бренд: puma

Град: Скопје

Материјали: xxxx

Ознаки: xxxx

2
0

Patikite se original. Preubav model obleceni nekolku pati. Kako novi. Bez nikakvi zameni Broj 37

Додадено: 29.9.2019 Прегледи: 266

Aleksandracak

18
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

5