Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Со ременче Сандали со бисерчиња
Сандали со бисерчиња
Сандали со бисерчиња Сандали со бисерчиња Сандали со бисерчиња Сандали со бисерчиња

Сандали со бисерчиња

500 МКД

Големина: 40

Бренд: ****

Град: Скопје

Материјали: скај бисери

Ознаки: штикла црни

2
0

Еднаш облечени на кратко. НОВИ.

Додадено: 3.10.2019 Прегледи: 477

NatasaGacevska

171
0

Членот го следат

199

Членот ги следи

65