Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики SALOMON goretex patiki
SALOMON goretex patiki
SALOMON goretex patiki SALOMON goretex patiki

SALOMON goretex patiki

1200 МКД

Големина: 39

Бренд: salomon

Град: Охрид

Материјали: goretex

Ознаки: salomon patiki

3
0

Salomon patiki. Ubodni so goretex membrana protiv lizganje. Odlicni i za sekojdnevie i za planinarenje. Vodootporni.

Додадено: 3.10.2019 Прегледи: 735

zana1992

53
1

Членот го следат

60

Членот ги следи

113