Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Nike air max axis
Nike air max axis
Nike air max axis Nike air max axis Nike air max axis Nike air max axis

Nike air max axis

5000 МКД

Големина: 43

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: платно , гума

Ознаки: air max axis nike

1
0

Носени неколку пати, неоштетени Ги продаваме поради погрешен број

Додадено: 6.10.2019 Прегледи: 521

Blazhevskaelena

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0