Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми

Чизми

600 МКД

Големина: 37

Бренд: х

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: беж, обложена,поставена

0
0

Кожна удобна чизма купена во Италија...несекојдневен модел за жена со стил ☺

Додадено: 6.10.2019 Прегледи: 882

malena

121
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

117