Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Geox патики
Geox патики
Geox патики Geox патики Geox патики Geox патики Geox патики

Geox патики

1000 МКД

Големина: 41

Бренд: geox

Град: Скопје

Материјали: велур кожа

Ознаки: geox1

0
0

Geox кожни патики во одлична состојба. Број 41 - 42. СО СЕКОЈ КУПЕНИ 2 ПРОИЗВОДИ ДОБИВАТЕ ПОПУСТ + МOЖЕТЕ ДА СИ ОДБЕРЕТЕ БИЛО КОЈ АРТИКЛ ОД ГАРДЕРОБЕРОТ ГРАТИС. Контакт тел: 070/673994

Додадено: 6.10.2019 Прегледи: 277

dimitarmlad

9
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0