Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Scarpa mojito
Scarpa mojito Scarpa mojito Scarpa mojito Scarpa mojito

Scarpa mojito

1400 МКД

Големина: 37

Бренд: scarpa

Град: Битола

Материјали: кожа

Ознаки: мојито

0
0

Продавам -Scarpa Mojito. Velicina Eu 37 UK 4 US 6 kupeni od Nateto . Udibni, elegantni , no za mene mal broj https://en.scarpa.net/shop/category/19267858/mojito

Додадено: 9.10.2019 Прегледи: 588

Dzandafina

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0