Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Уникатни
Уникатни
Уникатни Уникатни Уникатни

Уникатни

300 МКД

Големина: 38

Бренд: vincci

Град: Скопје

Материјали: совршени

Ознаки: уникатни

4
0

Уникатни, купени во Лондон, носени краток период!! Единствена мана(е прикажана на 3слика) која се средува а и не е приметливо.

Додадено: 10.10.2019 Прегледи: 143

Ireena

27
1

Членот го следат

22

Членот ги следи

33