Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени Kozni Cizmi kafeni
Kozni Cizmi kafeni
Kozni Cizmi kafeni Kozni Cizmi kafeni Kozni Cizmi kafeni

Kozni Cizmi kafeni

850 МКД

Големина: 40

Бренд: marwell

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kafeni kozni cizmi

2
0

Kozni cizmi , kupeni od Marwell Br 40,5 moze da odgovaraat i za 41

Додадено: 11.10.2019 Прегледи: 178

Maggiem

0
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

8