Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми

Чизми

1800 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црни кратки

3
0

Чисто нови, необлечени, сеуште со етикета чизмички до глужд

Додадено: 11.10.2019 Прегледи: 983

suncica66

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0