Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики US Polo патики
US Polo патики
US Polo патики US Polo патики US Polo патики US Polo патики US Polo патики

US Polo патики

ПРОДАДЕНО

Големина: 39

Бренд: us polo

Град: Скопје

Материјали: платно

Ознаки: патики

1
0

US Polo патики женски како нови еднаш облечени, немаат на нив ниту една гребнатинка, доколку сакате повеќе слики пишете ми порака. Број 39 купени се 5000 денари

Додадено: 14.10.2019 Прегледи: 444

milentie

7
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

3