Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми Чизми Чизми

Чизми

1200 МКД

Град: Битола

Материјали: **

Ознаки: **

3
0

Спорски чизмички, како нови, без оштетувања. Вантрешно целосно поставени со волна, многу топли, одлични за зимско време. Чизмите имаат заштитатна мембрана така што не пропуштаат вода. Имаат платформа која му дава стабилност. Купени се 3600 денари од Ricci-Arrow. Висината е некаде под колена. Број 39 Висина на топук (назад) - 3цм Висина на платформа - 1цм Должина на стапалото - 24цм Целосна висина на чизмите - 30 цм Без размени

Додадено: 19.10.2019 Прегледи: 260

btmaja12345

32
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

3