Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmicki Guess
Cizmicki Guess Cizmicki Guess Cizmicki Guess

Cizmicki Guess

3800 МКД

Големина: 36

Бренд: guess

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: brendirani

2
0

Kupeni 2019 fevruari na popust od 12.000 na 6.500 den. Noseni dva pati

Додадено: 20.10.2019 Прегледи: 443

Mimoza2019

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0