Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Oргинал патики
Oргинал патики
Oргинал патики Oргинал патики Oргинал патики Oргинал патики

Oргинал патики

1200 МКД

Бренд: nike

Град: Битола

Материјали: кожа-платно

Ознаки: оргинал nike unisex

7
0

Оригинал Air max thea ultra unisex патики многу малку носени купени во Грција,без никакви оштетувања,со мемори влошка ,број 41 или 26.5см

Додадено: 21.10.2019 Прегледи: 717

Izeirijeta

11
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3