Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Adidas origial kozni kopacki
Adidas origial kozni kopacki
Adidas origial kozni kopacki Adidas origial kozni kopacki Adidas origial kozni kopacki Adidas origial kozni kopacki

Adidas origial kozni kopacki

400 МКД

Големина: 35

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: koza100'/.

Ознаки: zacuvano

0
0

Adidas original kozni kopacki,malku noseni .Ednata ima mala neprimetna mana cetvrta slika,minijaturno izlupeno krugce na kozickata gi podzakacivme malku.Br 35.

Додадено: 21.10.2019 Прегледи: 100

katerina1234

57
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

36