Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Чизми Bata
Чизми Bata
Чизми Bata Чизми Bata Чизми Bata

Чизми Bata

1200 МКД

Големина: 37

Бренд: bata

Град: Велес

Материјали: кожа

Ознаки: црни

3
0

Чизмите се купени од членка на сајтов. Јас ги облеков само два пати, тесни ми се. Во одлична состојба. Одговара на 37 меѓутоа на потесна нога.

Додадено: 21.10.2019 Прегледи: 509

pachka

21
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

19