Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ZARA Mesh Boots
ZARA Mesh Boots ZARA Mesh Boots ZARA Mesh Boots ZARA Mesh Boots ZARA Mesh Boots

ZARA Mesh Boots

1800 МКД

Големина: 39

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: kozha eko

Ознаки: чизми

9
0

Купени се пред 1 месец 3600 денари, носени 2 пати, број 39. Ги продавам за 1800 денари. Не правам размени.

Додадено: 22.10.2019 Прегледи: 443

esteelauder

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0