Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Parfois stiklicki
Parfois stiklicki
Parfois stiklicki Parfois stiklicki Parfois stiklicki Parfois stiklicki Parfois stiklicki

Parfois stiklicki

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: parfois

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: mala stikla parfois zmiski print

11
0

Prekrasni se, no za zal mali ;( megu broj bi bile super da bea. Dva pati obleceni vo ofis i se pokajav..ne ja biva, mali mi se. Kupeni 2.200. Se gleda po slikite deka se kako novi.

Додадено: 22.10.2019 Прегледи: 260

bibapr

48
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

177