Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Кожни чизми
Кожни чизми
Кожни чизми

Кожни чизми

2990 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: не

8
0

Необлечени кожни чизми до колена камел боја. Многу меки и удобни.

Додадено: 24.10.2019 Прегледи: 365

AlekVG

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0