Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени RIEKER kozni kvalitetni cevli 38
RIEKER kozni kvalitetni cevli 38
RIEKER kozni kvalitetni cevli 38 RIEKER kozni kvalitetni cevli 38 RIEKER kozni kvalitetni cevli 38

RIEKER kozni kvalitetni cevli 38

500 МКД

Бренд: made in germany

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: kvalitet udobnost

1
0

Kvalitetni kozni cevli brend Rieker antistres...kupeni vo Germanija...Noseni no seuste mozat bidejki se bez ostetuvanja...Simbolicna cena bidejki se pplateni nad 50e od toj kvalitet. 38

Додадено: 25.10.2019 Прегледи: 90

MonaMy

51
2

Членот го следат

49

Членот ги следи

12