Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
чизми
чизми чизми чизми чизми

чизми

ПРОДАДЕНО

Големина: 37

Бренд: quechua

Град: Неготино

Материјали: непропустлив

Ознаки: црни лепенки детски нови

3
0

Чизмите се нови, со етикета. Донесени се од декатлон од Софија. Ги продаваме заради згрешено бројче. Црни се со лепенка лесни за облекување. топли и водоотпорни

Додадено: 3.11.2019 Прегледи: 325

violeta

41
1

Членот го следат

54

Членот ги следи

45