Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cista koza cizmi
Cista koza cizmi Cista koza cizmi Cista koza cizmi Cista koza cizmi

Cista koza cizmi

600 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: tipski sivi kozni

1
0

Kratko noseni, pokraj mnogute drugi, slabost mi se dobri cizmici. Cista koza. Mnogu ubav pad imaat. Ne ja zamaraat nogata voopsto, lesni se.

Додадено: 3.11.2019 Прегледи: 50

bibapr

47
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

176