Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички Нови чизми на плута
Нови чизми на плута
Нови чизми на плута

Нови чизми на плута

1000 МКД

Големина: 41

Град: Скопје

Материјали: плиш

Ознаки: чизми

1
0

Нови чизми на плута 41,необлечени купени од Швајцарија, утнато бројче. Без замена.

Додадено: 3.11.2019 Прегледи: 133

malechka75

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0