Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизмички kafeavi cizmi/cevli br. 37
kafeavi cizmi/cevli br. 37
kafeavi cizmi/cevli br. 37 kafeavi cizmi/cevli br. 37

kafeavi cizmi/cevli br. 37

300 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: vestacka koza

Ознаки: cizmicki

1
0

kafeavi cizmicki, so gumen gjon, br 37,dva pati obleceni,kupeni 1500 den...gi prodavam 300 den

Додадено: 5.11.2019 Прегледи: 122

elleelle

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1