Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми REZ Кожни чизми
REZ Кожни чизми
REZ Кожни чизми REZ Кожни чизми REZ Кожни чизми REZ Кожни чизми

REZ Кожни чизми

1000 МКД

Големина: 37

Град: Тетово

Материјали: koza кожни cizmi кожа kozni

Ознаки: кафени kafeni visoki чизми високи

1
0

Кожни чизми, малку носени. Број 37 Ги продавамзошто ми се мали. Доколку имате исти 38-39 контактирајте ме.

Додадено: 5.11.2019 Прегледи: 330

MarijaG75

22
0

Членот го следат

62

Членот ги следи

6