Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi Toplinki
Novi Toplinki Novi Toplinki Novi Toplinki Novi Toplinki Novi Toplinki

Novi Toplinki

600 МКД

Големина: 34

Бренд: kegi shoes

Град: Скопје

Материјали: platneni

Ознаки: novi toplinki kk kegishoes

0
0

Broj 20,no pogolem e kalapot odgovara za 21,gi nosevme samo edna nedela za vo gradinka,no veke ni se knap. Sovrsena sostojba NOVI

Додадено: 8.11.2019 Прегледи: 22

dinka111

10
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

0