Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Кожени NIKE kozni patiki br 40
NIKE kozni patiki br 40
NIKE kozni patiki br 40 NIKE kozni patiki br 40 NIKE kozni patiki br 40 NIKE kozni patiki br 40 NIKE kozni patiki br 40

NIKE kozni patiki br 40

1500 МКД

Големина: 40

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

0
0

patikite se kako novi. Kozni se i udobni. Modelot e na skriena peta. broj 40

Додадено: 8.11.2019 Прегледи: 168

nateto19

348
0

Членот го следат

697

Членот ги следи

311