Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Балетанки Сет балетанки и чантичка
Сет балетанки и чантичка
Сет балетанки и чантичка Сет балетанки и чантичка Сет балетанки и чантичка Сет балетанки и чантичка Сет балетанки и чантичка

Сет балетанки и чантичка

600 МКД

Големина: 37

Бренд: capone

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: три бои

0
0

Сет од балетанки и чанта во три бои. Тегет бела и црвена. Чантичката е скроз нова а балетанките се двапати облечени. Премногу ме стегаат. Не се за размена. Балетанките се бр 37

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 41

КАСКАДА

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0