Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми Чизми

Чизми

800 МКД

Големина: 36

Бренд: нзм

Град: Тетово

Материјали: екокожа

Ознаки: црни,елегантни,нови

0
0

Се продаваат, само еднаш се облечени. Чизми над глужд со патент и украсни ремчиња кои ги прават уште повпечатливи.Повелете сите кои сте заинтересирани.

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 85

Sonjicka-Nona

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0