Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Патики Puma Копачки 🇩🇪
Puma Копачки 🇩🇪
Puma Копачки 🇩🇪 Puma Копачки 🇩🇪

Puma Копачки 🇩🇪

300 МКД

Големина: 36

Бренд: puma

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

Puma Копачки! Носени ,но во одлична состојба! Величината е 36 број.Ги давам за неверојатна цена од 300 денари! Џа повеќе слики праќам вибер! Повелете... : ))

Додадено: 12.11.2019 Прегледи: 60

DaniAnd17

48
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

62