Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Штикли Чевли на штикла
Чевли на штикла
Чевли на штикла Чевли на штикла

Чевли на штикла

600 МКД

Големина: 38

Бренд: il camino

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: штикли скопје високи

0
0

Еко кожа чевли на висока штикла, носени само еднаш, се преценив со височината. Бојата е нешто измеѓу кожа боја и светло розова, одлично сто и ги издолжува нозете. Штиклата е дебела и издржува, просто јас не сум човек за штикли, не можам да ги носам. Ги купив 2.000 денари, цената за продажба е речиси симболична. Само за Скопје.

Додадено: 15.11.2019 Прегледи: 69

fridanka

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0